Samen
vooruitgang

13.08.2019

Zetels Gebruikersraad sectie Leasemaatschappijen

Naar aanleiding van twee vacatures in de Gebruikersraad sectie Leasemaatschappijen van Vereniging ROB, hebben LeasePlan Nederland N.V., mevrouw Maartje van Tongeren en Hiltermann Lease B.V., de heer Ruud van der Star zich kandidaat gesteld.
Naar aanleiding van een te verlengen zittingstermijn in deze sectie, worden voorgedragen voor herbenoeming: Broekhuis Lease B.V., de heer Kees Trimp, Multilease B.V., de heer Dick van Dockum en VWPFS, de heer Jan Willem Vijn.

Graag zouden wij van u als lid vernemen of u deze kandidatuur ondersteunt. 
U ontvangt binnenkort per e-mail het verzoek om uw stem hierop uit te brengen.

De voordelen van ROB-Net

Vereniging ROB blijft ROB-Net doorlopend ontwikkelen. Dit zorgt ervoor dat u kunt genieten van gebruiksvriendelijkheid, volledigheid en actualiteit van het systeem. Want ROB-Net is er voor u!

Optioneel:
ROB-EF Elektronische Facturatie
ROB-BOL Back Office Leveranciers
Jaarlijks
3,2 miljoen
transacties
Maar liefst
13.000 gebruikers

Meer over ROB-Net

Lid worden van
Vereniging ROB?

Aanmelden