Samen
vooruitgang

21.05.2024

Verkiezing Gebruikersraad

Naar aanleiding van twee vacatures in de Gebruikersraad sectie Leasemaatschappij van Vereniging ROB, hebben Mobility Service, de heer Ruud Maliepaard en Vision Car Lease, de heer Karel Vaal, zich kandidaat gesteld.

Graag zouden wij van u als lid vernemen of u deze kandidatuur ondersteunt. Uw bedrijf wordt tevens in de gelegenheid gesteld om zich kandidaat te stellen voor deze zetels. U ontvangt binnenkort per e-mail bericht hierover.

Ruud Maliepaard – Mobility Service
Karel Vaal – Vision Car Lease

De voordelen van ROB-Net

Vereniging ROB blijft ROB-Net doorlopend ontwikkelen. Dit zorgt ervoor dat u kunt genieten van gebruiksvriendelijkheid, volledigheid en actualiteit van het systeem. Want ROB-Net is er voor u!

Optioneel:
ROB-EF Elektronische Facturatie
ROB-BOL Back Office Leveranciers
Jaarlijks
3,2 miljoen
transacties
Maar liefst
13.000 gebruikers

Meer over ROB-Net

Lid worden van
Vereniging ROB?

Aanmelden